Destek

Akıllı Tahta Uygulamalarını indirmek için aşağıdaki adımları uygulayınız


1- Kayıt olun

Akıllı tahta uygulamalarımız sadece öğretmenlere özeldir. Öğretmenlerimiz "Kayıt Ol" butonuna tıklayıp açılan sayfadaki forma gerekli bilgileri doldurduktan sonra aşağıda bulunan "Kayıt Ol" butonua tıklayıp kayıt olaiblirler.

2- Öğretmen onayını gerçekleştirin

Öğretmen aktivasyonu 2 yöntemle yapılabilir. birinci yöntemde Mebbis ekranından giriş yaparak öğretmen kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Mebbis kullanıcı adı/şifreniz yoksa İkinci yöntemle öğretmen kaydınızı tamamlayabilirsiniz; öğretmen olduğunuzu belirten bir belgeyi "Belge Seç" butonuna tıklayıp sisteme yükleyerek incelenmek üzere bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede belgeniz görüldükten sonra öğretmen üyeliğiniz onaylanacaktır.

3- Akıllı tahta uygulamalarını indirin

Sisteme giriş yaptıktan ve üyeliğinizi onaylattıktan sonra branşınıza ait kitapların hepsinin yer aldığı kütüphane uygulamasını veya branşınıza ait kitapların altında bulunan işletim sisteminize uygun olan uygulamayı "İndir" butonlarına tıklayıp tek kitap uygulaması olarak indirebilirsiniz.

4- Anahtar kodunuzu girin

Akıllı tahta uygulamalarını indirdikten sonra çift tıklayıp çalıştırın, uygulamalar ilk açıldığında anahtar kod isteyecektir. Uygulamayı indirdiğiniz sayfada üst kısımda size özel anahtar kodunuz yer almaktadır. Bir defaya mahsus bu anahtar kodu uygulamaya girerek uygulamayı aktif hale getirip kullanabilirsiniz. Uygulama daha sonra açıldığında anahtar kod istemeyecektir.

Destek: 0(850) 840 37 40
E-mail: [email protected]
www.altinanahtaryayinlari.com
Adres: Yurt Mahallesi 71431 Sokak. NO:5/A ÇUKUROVA / ADANA